درباره ما

وب سایت فونت یار؛ در سال 1401 شمسی، با هدف معرفی و ارائه فونت های فارسی و انگلیسی تاسیس شد. ما در این وب سایت، فونت های رایگان را برای دانلود ارائه می کنیم و فونت های پولی را برای خرید از مرجع اصلی معرفی می کنیم. همچنین آموزش ها و مقالات مفیدی در خصوص استفاده از فونت ها نیز ارائه می کنیم که می تواند برایتان بسیار مفید باشد.

در بخش فروشگاه فونت یار، محصولات متنوعی از جمله فونت های اختصاصی طراحی شده توسط مجموعه خودمان و دوره های آموزشی مفید و کاربردی ارائه شده است. ما قانون کپی رایت را رعایت می کنیم تا حمایت هر چند کوچکی از طراحان ایرانی داشته باشیم، این حمایت های کوچک می تواند منجر به رشد و گسترش فونت های فارسی باشیم.

همکاری با فونت یار

چنانچه یک فونت اختصاصی طراحی کرده اید، و میخواهید این فونت را برای استفاده عمومی منتشر کنید، ما می توانیم فونت شما را در وب سایت معرفی کنیم، همچنین اگر قصد فروش فونت خود را داشته باشید، می توانیم در بخش فروشگاه آن را عرضه کنیم.

اگر علاقمند به تولید محتوای فارسی در خصوص تایپو گرافی و فونت ها داشته باشید، ما صمیمانه از حضور شما در مجموعه استقبال می کنیم کافیست با ما در ارتباط باشید تا از تجربیات و مهارت های شما بهره بگیریم.

آخرین مقالات مشاهده همه

آخرین مقالات و نوشته های بخش وبلاگ سایت فونت یار