خرید فونت

فونت انجمن (anjoman)؛ فونت ویژه متن با 14 وزن مختلف

در سال‌های اخیر گسترش صنعت گرافیک در داخل کشور سبب ایجاد انواع فونت‌های هنری شده است. در گذشته تعداد محدودی از فونت‌های تایپ زبان فارسی در این عرصه وجود داشت که اغلب تکراری شده و دیگر جذابیتی برای کاربران نداشتند. اما ارائه فونت انجمن تحولی در این زمینه به وجود آورد. این فونت با ظاهری متناسب و خاص ارائه می‌شود و موارد کاربردی بسیار زیادی دارد. در ادامه به ویژگی‌های مهم آن می‌پردازیم.

ویژگی‌های مهم فونت زیبای انجمن

فونت انجمن با ویژگی‌های به خصوصی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و به همین خاطر به محبوبیت رسیده است. برخی از ویژگی‌های این فونت خاص را در زیر مشاهده می‌کنید:

 • استاندارد طراحی آن مور تأیید بسیاری از اساتید گرافیک و به همین خاطر شهرت یافته است.
 • این فونت به لحاظ زیبایی نیز مورد تأیید اساتید فن است و در بسیاری از پروژه‌های هنری به کار برده می‌شود.
 • تنوع جامع وزن‌ها در ساختار این فونت فارسی نیز توجه بسیاری از کاربران و علاقه‌مندان به این حوزه را جلب کرده است. فونت محبوب انجمن از نظر دیزاین در سطح قابل توجهی دسته بندی می‌شود.
 • به‌روزرسانی و پشتیبانی دائمی از فونت فارسی انجمن همواره سبب بهبود قابلیت‌های آن شده است. این محصول در سال‌های اخیر برنده دو دوره مسابقات مربوط به عرصه‌های گرافیکی بوده است.

وزن‌های مختلف فونت فارسی انجمن (anjoman)

فونت انجمن از ۱۳ وزن برخوردار است که هر یک از آن‌ها کارایی خاص خود را داشته و با ویژگی‌های به خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کلیه این سبک‌ها در سبک ایتالیک طراحی شده‌اند. به علاوه فشرده بودن این فونت‌ها نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته است و برای برخی از کاربردهای آن‌ها مناسب خواهد بود. تعداد بالای وزن آن نیز برای استفاده در دیزاین صفحات مختلف مناسب بوده و همین مسئله بر تعداد کاربردهای آن در میان کاربران افزوده است.

فونت فارسی انجمن؛ بهترین فونت ویژه متن و مطبوعات است که توسط هیربد لطفیان طراحی شده است

فونت انجمن با قیمت‌های مناسبی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و به همین خاطر خرید آن با استقبال بالایی در میان مشتریان روبه‌رو شده است.

تعیین قیمت فونت انجمن

هر یک از درجه بندی‌های فونت انجمن با قیمت و هزینه به خصوصی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. هر یک از درجه بندی‌های فونت نام‌برده‌شده، با ویژگی‌ها و قابلیت‌های به خصوصی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. ارزان‌ترین درجه بندی این فونت مربوط به رده اقتصادی است که با هزینه‌های به‌صرفه‌ای در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این فونت اقتصادی تنها از ۳ وزن تشکیل می‌شود که هر یک از آن‌ها برای برخی از موارد استفاده کاربران مناسب هستند. بدیهی است که کم بودن وزن‌های این درجه بندی فونت انجمن در استفاده از آن مشکلاتی به وجود می‌آورد.

دانلود فونت انجمن، آخرین نسخه فونت فارسی anjoman

در این میان فونت نیمه حرفه‌ای انجمن نیز مورد توجه علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این نوع فونت از ۱۳ وزن برخوردار است و با قیمت بالاتری به نسبت مدل اقتصادی ارائه می‌شود. البته هزینه آن میانگین قیمتی مدل اقتصادی و تمام حرفه‌ای انجمن بوده و به نسبت قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد.

هزینه مناسبی دارد. وزن‌های لایت، مدیوم و بولد و… این فونت در بخش نیمه حرفه‌ای مورد توجه قرار گرفته است. در درجه بعدی نوبت به فونت تمام حرفه‌ای انجمن می‌رسد که بیشترین قابلیت‌ها را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. در این جا کاربران از ۱۴ وزن استفاده می‌کنند و با این قابلیت‌ها به کلیه نیازهای خود پاسخ خواهند داد.

بسته کامل فونت انجمن – نسخه فوق حرفه ای یا همان مکس (Max)

برای خرید هر یک از این محصولات باید به دریافتی‌های خود پس از خرید آشنایی داشته باشید. فونت انجمن در یک بسته حرفه‌ای و تمام کمال در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. با خرید آن به کلیه فونت‌های پایه با 14 وزن متناسب دسترسی خواهید داشت. به علاوه در کنار آن از فونت‌های نقاط مانند دایره و مربع نیز بهره‌مند می‌شوید. به این ترتیب با استفاده از انجمن متنی یکنواخت و یکدست حاصل خواهد شد.

وزن های مختلف فونت فارسی انجمن

فونت‌های ایتالیک، فشرده و فشرده ایتالیک نیز در این بسته مورد استفاده قرار می‌گیرند. کلیه این فونت‌ها با فرمت TTF ارائه می‌شوند. وریبل فونت‌های این بسته نیز در ۴ محور طراحی و تنظیم شده‌اند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. وب فونت‌های انجمن نیز با کدهای دستوری CSS مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای بسیاری از کاربران مفید خواهند بود. در هر یک از این بسته‌ها یک راهنما نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که به بررسی حروف جایگزین هر یک از کاراکترها در کیبورد این فونت فارسی می‌پردازد و کاربردهای بی شماری به همراه دارد.

موارد استفاده و کاربرد های فونت فارسی انجمن

فونت انجمن برای کاربردهای بسیار زیادی طراحی شده است. استفاده از آن برای عرصه‌های تبلیغاتی بسیار رایج شده است. استفاده از فونت‌های بولد این مجموعه نقش پر رنگی در عرصه‌های تبلیغاتی ایفا می‌کند و به همین خاطر انجمن با محبوبیت قابل توجهی در میان فعالان این حوزه روبه‌رو شده است.

کاربرد های فونت انجمن

به علاوه کاربردهای وسیع آن برای صفحه آرایی مطبوعات نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و مورد توجه برخی از کاربران قرار گرفته است. با استفاده از انجمن با یک تیر چند نشان می‌زنید!

جذابیت انجمن

خوانا بودن فونت انجمن از مهم‌ترین ویژگی‌های آن به شمار می‌رود. اما مهم‌تر از آن خواندنی و جذاب بودن این طرز نگارش است که توجه خواننده را در هر مطلبی جلب می‌کند. به همین خاطر بسیاری از نویسندگان و طراحان پروژه‌ها از این فونت برای تکمیل فعالیت‌های خود استفاده می‌کنند.

فریم‌های سالم و استاندارد این فونت در همه وزن‌ها و قالب‌ها از مهم‌ترین مزایای استفاده از این محصول به شمار می‌رود. تعیین فاصله گذاری درست و اصولی در میان کلمات نیز بر جذابیت این فونت در طول متن‌های طولانی و بلند و بالا می‌افزاید. به همین خاطر زیبایی هر یک از متون با استفاده از انجمن به شدت افزایش پیدا می‌کند.

فونت انجمن برای نگاشتن پر سرعت کلمات و متون مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از حرفه‌ای‌ترین انواع فونت ارائه شده در سال‌های اخیر به شمار می‌رود. شما می‌توانید از قابلیت‌های آن برای تولید آثار هنری، رسمی و آموزشی استفاده کنید. هزینه‌های به صرفه استفاده از این فونت نیز مورد توجه قرار گرفته است. شما می‌توانید هم اکنون برای استفاده از این مجموعه فونت با وزن‌های مختلف اقدام کنید.

جمع بندی

فونت انجمن یکی از محبوب‌ترین اقلامی است که در سال‌های اخیر مورد توجه کاربران قرار گرفته است. شما می‌توانید به سهولت از این بسته‌ها استفاده کرده و قابلیت‌های متفاوت آن‌ها را به کار ببرید. سبک‌های مختلف استفاده از این فونت حرفه‌ای هر یک مورد توجه علاقه‌مندان این عرصه قرار گرفته است.

این محصول توسط یکی از برترین کمپانی‌ها در عرصه‌های گرافیکی تولید و طراحی شده و در طول سال‌های گذشته مورد پسند بسیاری از مخاطبین واقع شده است. برای خرید این محصول باید به نیازهای خود دقت داشته باشید و بر این اساس از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

دانلود رایگان فونت انجمن، خواسته نابجای افراد سودجو!

بی شک فونت فارسی انجمن یکی از تخصصی ترین و استانداردترین فونت های فارسی است که تاکنون منتشر شده است، این فونت رایگان نیست و شما برای استفاده از انجمن بایستی آن را بصورت قانونی از وب سایت فونت ایران خریداری کنید. بیائید از طراح فونت جناب آقای هیربد لطفیان و مجموعه فونت ایران حمایت بکنیم و دنبال دانلود رایگان فونت انحمن نباشیم. این فونت را از فونت ایران بخرید، بی شک ارزش خرید بسیار بالایی دارد.

فونت انجمن (anjoman)؛ فونت ویژه متن با 14 وزن مختلف

مشخصات فونت فارسی انجمن

نام فونت : انجمن نام نمایشی : anjoman طراح فونت : هیربد لطفیان ورژن : 2.0 تعداد وزن : 13 وزن شرکت عرضه کننده : فونت ایران فایل راهنما : دارد زبان های پشتیبانی شده : فارسی, انگلیسی, عربی, کردی, اردو وریبل فونت : بله حروف جایگزین : دارد مناسب برای سایت :بله فرمت های ارائه شده : ttf, woff, woff2
نام فونت تعداد وزن قیمت وریبل فونت خرید و دانلود
فونت انجمن (فوق حرفه‌ای) 14 298000 تومان دارد خرید و دانلود فونت انجمن فوق حرفه ای
فونت انجمن (تمام حرفه‌ای) 14 188000 تومان ندارد خرید و دانلود فونت انجمن تمام حرفه ای
فونت انجمن (نیمه حرفه‌ای) 13 128000 تومان ندارد خرید فونت انحمن نسخه نیمه حرفه ای
فونت انجمن (اقتصادی) 3 58000 تومان ندارد خرید فونت انجمن اقتصادی و ارزان

پسورد کلیه فایل های زیپ و rar ارائه شده www.fontyar.com می باشد.

نکات کلیدی و مهم در خصوص استفاده از فونت anjoman

 • اگر با نحوه نصب فونت آشنایی ندارید، می توانید مقاله "آموزش نصب فونت" را مطالعه کنید.
 • برای کاهش حجم، فونت انجمن؛ بصورت فایل فشرده زیپ یا rar ارائه شده است.
 • برای باز کردن فایل های فشرده، می توانید از نرم افزار Winrar استفاده کنید.
 • این فونت برای استفاده در صفحات وب سایت یا وبلاگ مناسب می باشد. می توانید با اضافه کردن این فونت به CSS سایت خود، از آن بهره بگیرید، همچنین می توانید از کدهای آماده ارائه شده توسط ما استفاده کنید.
 • توجه داشته باشید که فونت انجمن، پولی می باشد، و نسخه رایگانی برای آن عرضه نشده است. شما بایستی از وب سایت فونت ایران خریداری نمائید.
 • مجموعه فونت یار؛ به عنوان معرف فونت می باشد و هیچگونه مسئولیتی در خصوص فونت های خریداری شده یا دانلود شده ندارد. تمامی مسئولیت ها بر عهده سایت عرضه کننده یا طراح فونت می باشد.
 • استفاده از چندین فونت مختلف، باعث کندی سایت شما خواهد شد، سعی کنید فقط از یک فونت در سایت خود استفاده نمائید.
 • برای حمایت از ما، می توانید سایت ما را به دیگر دوستان خود نیز معرفی کنید. حمایت شما باعث دلگرمی ماست.
 • قبل از خرید یک فونت، به قوانین استفاده و نسخه های مختلف آن دقت کنید.
 • برای آشنایی با فرمت های مختلف فونت؛ از جمله ttf, woff, eot و... می توانید این مقاله را مطالعه کنید.
متولد 75 از شهر کرج هستم، کارشناسی گرافیک خوندم و علاقه زیادی به نوشتن و خلق محتوای اثر گذار دارم، در سایت فونت یار؛ تمام تلاشم را میکنم تا بتوانم محتوایی ارزشمند و در خور شما دوستان عزیز تهیه بکنم. امیدوارم قدم هر چند کوچکی در رشد و گسترش فونت و تایپوگرافی فارسی داشته باشم.
در کانال تلگرام ما عضو شوید، تا از آخرین فونت ها، آپدیت ها و محصولات ما مطلع شوید... کانال تلگرام فونت یار
محصولات پیشنهادی به شما
دیدگاهتان را بنویسید
آخرین مقالات مشاهده همه

آخرین مقالات و نوشته های بخش وبلاگ سایت فونت یار