خرید فونت

فونت ایران سنس دست نویس؛ دارای 3 وزن مختلف

فونت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانیم برای طرح‌ها، حروف و هر هدفی از بین آنها یک یا چند مورد را انتخاب کنیم. در این میان فونت‌های دست نویس می‌تواند یکی از انتخاب‌ها برای استفاده در طراحی شما باشد. می‌دانیم که قبل از زمان کامپیوترها، مردم فقط از دست خط خود در ساخت پوستر، اطلاعیه، نامه و موارد دیگر استفاده می‌کردند. امروزه همه کارها با کمک کامپیوتر انجام می‌شود؛ اما سبک قلم‌های دست خط را اقتباس کرده است. به همین دلیل است که ما هنوز هم می‌توانیم فونت‌هایی مانند فونت ایران سنس دست نویس (IranSans Dast Nevis) را در طراحی لوگو، طراحی وب و سایر خروجی‌های طراحی گرافیک ببینیم. با ما در این پست از سایت فونت یار (fontyar.com) همراه باشید تا با این نمونه فونت دست نویس زیبا و استاندارد آشنا شویم.

آشنایی با طراح ایران سنس دست نویس

طراح ایران سنس دست نویس مسلم ابراهیمی است که فارغ التحصیل رشته گرافیک بوده و با سابقه‌ای بیش از 10 سال در این حیطه شغلی مشغول به کار است. او را راه اندازی وب سایت «فونت ایران» سعی کرد علاوه بر طراحی نمونه فونت‌های فارسی جدید، مسئله رعایت حق کپی رایت را هم در فرهنگ کاری ما پررنگ‌تر کند. همچنین خرید فونت را راهی برای خلاصی از ابزارهای هکی دانسته و راه حلی برای دوری از این بدافزارها ارائه می‌دهد.

فونت ایران سنس دست نویس آخرین نسخه شامل 3 وزن مختلف

تفاوت ایران سنس اصلی با فونت ایران سنس دست نویس

همان طور که می‌دانیم فونت ایران سنس و دست نویس ایران سنس هر دو توسط مسلم ابراهیمی طراحی شده‌اند. اما تفاوت‌هایی میان این دو فونت وجود دارد.

 • ایران‌ سنس دست نویس استایلی گِردی (Rounded) دارد و در نتیجه شخصیتی نرم و سیال را هم ارائه دهد.
 • بیشتر حروف فونت ایران سنس دست نویس با نمونه ایران سنس تفاوت دارند.

دانلود فونت ایران سنس دست نویس، بهترین فونت دست نویس رسمی و استاندارد فارسی

این تفاوت‌ها نشان خوب یا بد بودن این ابزارها نیست و اتفاقا جذابیت آنها را به نمایش می‌گذارد. به هر حال هر زمان که یک فونت دست خطی می‌بینید، به نظر می‌رسد که چیزی برای شخص شما نوشته شده است. برای مثال در دریافت پاکت نامه‌ای که نام شما روی آن نوشته شده و پاکتی با فونت رسمی‌تر، واکنش متفاوتی وجود دارد. در واقع، فونت‌های دست خط شخصی سازی را به کار ما اضافه می‌کنند.

چرا از فونت ایران سنس دست نویس استفاده کنیم؟

با توجه به آنچه که تاکنون گرفته این حتما به این نتیجه رسیده‌اید که ایران سنس دست نویس می‌تواند حس صمیمیت را القا کند. در واقع این فونت به نوعی حال و هوای راحت و یا دوستانه را به فضای طراحی شده می‌دهد و عنوان می‌کند ما قرار است لحنی صمیمی را شاهد باشیم. این نمونه فونت را در گستره فعالیت‌های زیاد از پست‌های وبلاگ تا متن‌های داخلی اپلیکیشن‌ها می‌توان استفاده کرد. چرا؟

نمونه استفاده از فونت فارسی ایران سنس دست نویس در وب سایت ها

فونت ایران سنس دست نویس نظر ما را به خود جلب می‌کند

بدون شک فونت‌های دست نویس از بقیه فونت‌هایی که معمولا استفاده می‌شوند مانند Arial، Times New Roman، Helvetica و غیره متمایز هستند. حتی می‌توانند باعث شوند اسکیمرها وقتی متنی را با استفاده از فونت‌های دست‌ نویس می‌بینند، متوقف شوند و آنچه در صفحات وجود دارد را بخوانند. آنها در مورد آنچه نوشته شده است کنجکاو هستند، بنابراین مطمئنا محتوای نوشته شده با فونت ایران سنس دست نویس را می‌خوانند و شما با موفقیت پیامی را که می‌خواهید خوانندگان بدانند منتقل می‌کنید.

منحصر به فرد است

مانند دست خط منحصر به فرد، ایران سنس دست نویس هم با یکدیگر متفاوت هستند. این فونت روشی متمایز برای ایجاد منحنی‌ها، چرخش‌ها و خطوط مستقیم دارد. همچنین، هر می‌تواند پیام‌های متفاوتی را به خوانندگان منتقل کرده و احساسات مختلفی را نیز به مخاطب ارائه کند.

خوانایی را افزایش می‌دهد

هنگامی که از این نمونه فونت استفاده می‌کنید، خوانایی را افزایش داده‌اید؛ زیرا افراد مطمئنا آنچه نوشته شده را می‌خوانند. فونت ایران سنس دست نویس می‌تواند توجه مخاطب را به یادداشت‌های مهم و فراخوانی برای اقدام جلب کند. به این ترتیب، خوانندگان اطلاعات مهم را از دست نخواهند داد.

خاطرات را زنده می‌کند

بدون شک، وقتی محتوایی حس شخصی را داشته باشد، خاطراتی را برای شما زنده می‌کند. این فونت ممکن است شبیه دستخط بهترین دوست دوران کودکی شما باشد و با دیدن آن می‌توانید روزهای خوشی را که با هم گذرانده‌اید به یاد بیاورید. یا ممکن است؛ مانند اولین کارت پستالی که در نوجوانی دریافت کرده‌اید، عاشقانه به نظر برسد.

بیانگر یک احساس است

اکثر فونت‌های دست نویس احساسات متفاوتی را بیان می‌کنند. برخی ممکن است خوشحال به نظر برسند. برخی ممکن است ترسناک باشند. برخی ممکن است کودکانه و برخی جدی به نظر برسند. با هر فونتی که استفاده می‌کنید، احساس و تأثیر متفاوتی به خوانندگان می‌دهد. با یک نگاه به آن، همیشه چیزی به ذهن خوانندگان می‌رسد، حتی بدون اینکه بفهمند متن چیست. فونت ایران سنس دست نویس هم همین ویژگی را دارد.

برای یادداشت‌های کوتاه و بلند مؤثر است

بیشتر فونت‌های دست نویس عالی به نظر می‌رسند، اما استفاده زیاد از آن‌ها در طراحی توصیه نمی‌شود. همچنین استفاده از این فونت‌ها در متن طولانی خوب نخواهد بود؛ زیرا خوانا کمی دچار مشکل می‌شود و برای چشم خوانندگان سنگین است. از این رو، بهتر است از آنها در یادداشت‌های کوتاه استفاده کنید. اما ایران سنس این قاعده را کنار زده و با سیالیت خود توانسته حتی متون بلند را هم به خوبی طراحی کند. این نمونه فونت مناسب که سه وزن مشخص دارد، به اندازه کافی خوانا است تا در رساندن پیام به خوانندگان کوتاهی نکنید.

نمونه استفاده از فونت ایران سنس دست نویس (iransans dast nevis) در سایت پونیشا

مزایا و مزیت های فونت ایران سنس دست نویس

بی شک این فونت یکی از استاندارد ترین فونت های فارسی است که کلی ویژگی مثبت و خوب داره که ما رو مجبور میکنه از آن در طرح های خود استفاده کنیم. در ادامه بیشتر با این مزیت ها آشنا خواهید شد:

 • طراحی فوق حرفه ای و استاندارد با آخرین دانش طراحی فونت
 • ارائه نسخه ها با پسوند های مختلف
 • طراحی کاملا رسمی در کنار دست نویس بودن
 • مناسب برای استفاده در وب سایت ها با داشتن فرمت Woff و Woff2
 • مناسب برای استفاده در نرم افزارها و اپ های موبایل
 • قابل استفاده برای متن و عنوان
 • داشتن حروف جایگزین و وریبل فونت
 • ارائه 3 وزن مختلف از فونت iransans Dast Nevis
 • ارائه آپدیت های منظم و رفع مشکلات فونت توسط طراح

کلام آخر

فونت ایران سنس دست نویس با طراحی ساده اما کاربردی خود توانسته برای طراحی انواع محتواهای تبلیغاتی و خبری مناسب باشد. بی شک فونت ایران سنس دست نویس ظاهری بسیار جذاب، دوست داشتنی در کنار حس رسمی بودن را القاء می کند که در نوع خود بی نظیر و ستودنی است. فراموش نکنید که خرید قانونی این ابزار علاوه بر رضایت خاطر سازندگان نشان حرفه‌ای بودن شما هم خواهد بود.

مشاهده بیشتر

دانلود رایگان فونت ایران سنس دست نویس، خواسته نابجای افراد سود جوء!

دوست عزیز آیا میدانید برای طراحی این فونت جذاب و دوست داشتنی زحمات بسیار زیادی کشیده شده است، تا ما شاهده فونت دست نویس زیبا و حرفه ای در زبان فارسی را شاهده باشیم. آیا میدانید دانلود رایگان می تواند آسیب های جبران ناپذیری به جامعه فونت های فارسی وارد کند! بیائید با خرید قانونی فونت ایران سنس دست نویس از طراح فونت داشته باشیم و قدم هر چند کوچکی در فرهنگ سازی قانون کپی رایت در ایران برداشته باشیم.

فونت ایران سنس دست نویس؛ دارای 3 وزن مختلف

مشخصات فونت فارسی ایران سنس دست نویس

نام فونت : ایران سنس دست نویس نام نمایشی : iransansdn طراح فونت : مسلم ابراهیمی ورژن : 1.3 تاریخ انتشار : نا معلوم تعداد وزن : 3 وزن شرکت عرضه کننده : فونت ایران فایل راهنما : دارد زبان های پشتیبانی شده : فارسی وریبل فونت : بله حروف جایگزین : دارد مناسب برای سایت :بله فرمت های ارائه شده : ttf, eot, otf, woff2
نام فونت نام نمایشی تعداد وزن قیمت خرید و دانلود
ایران سنس دست نویس iransansdn 3 98 هزار تومان خرید و دانلود فونت ایران سنس از سایت فونت ایران

پسورد کلیه فایل های زیپ و rar ارائه شده www.fontyar.com می باشد.

نکات کلیدی و مهم در خصوص استفاده از فونت iransansdn

 • اگر با نحوه نصب فونت آشنایی ندارید، می توانید مقاله "آموزش نصب فونت" را مطالعه کنید.
 • برای کاهش حجم، فونت ایران سنس دست نویس؛ بصورت فایل فشرده زیپ یا rar ارائه شده است.
 • برای باز کردن فایل های فشرده، می توانید از نرم افزار Winrar استفاده کنید.
 • این فونت برای استفاده در صفحات وب سایت یا وبلاگ مناسب می باشد. می توانید با اضافه کردن این فونت به CSS سایت خود، از آن بهره بگیرید، همچنین می توانید از کدهای آماده ارائه شده توسط ما استفاده کنید.
 • توجه داشته باشید که فونت ایران سنس دست نویس، پولی می باشد، و نسخه رایگانی برای آن عرضه نشده است. شما بایستی از وب سایت فونت ایران خریداری نمائید.
 • مجموعه فونت یار؛ به عنوان معرف فونت می باشد و هیچگونه مسئولیتی در خصوص فونت های خریداری شده یا دانلود شده ندارد. تمامی مسئولیت ها بر عهده سایت عرضه کننده یا طراح فونت می باشد.
 • استفاده از چندین فونت مختلف، باعث کندی سایت شما خواهد شد، سعی کنید فقط از یک فونت در سایت خود استفاده نمائید.
 • برای حمایت از ما، می توانید سایت ما را به دیگر دوستان خود نیز معرفی کنید. حمایت شما باعث دلگرمی ماست.
 • قبل از خرید یک فونت، به قوانین استفاده و نسخه های مختلف آن دقت کنید.
 • برای آشنایی با فرمت های مختلف فونت؛ از جمله ttf, woff, eot و... می توانید این مقاله را مطالعه کنید.
متولد 75 از شهر کرج هستم، کارشناسی گرافیک خوندم و علاقه زیادی به نوشتن و خلق محتوای اثر گذار دارم، در سایت فونت یار؛ تمام تلاشم را میکنم تا بتوانم محتوایی ارزشمند و در خور شما دوستان عزیز تهیه بکنم. امیدوارم قدم هر چند کوچکی در رشد و گسترش فونت و تایپوگرافی فارسی داشته باشم.
در کانال تلگرام ما عضو شوید، تا از آخرین فونت ها، آپدیت ها و محصولات ما مطلع شوید... کانال تلگرام فونت یار
محصولات پیشنهادی به شما
دیدگاهتان را بنویسید
آخرین مقالات مشاهده همه

آخرین مقالات و نوشته های بخش وبلاگ سایت فونت یار